خرید و فروش آبچکان رومیزی استیل

خرید و فروش آبچکان رومیزی استیل شماره تلفن های حلبی سازی ها جهت آبچکان رومیزی استیل در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار تولیدی حلبی با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی


گروه صنعتی رجایی
 تلفن: 09133296973
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «حلبی سازی» دیده ام و کد «آگهی-3» را اعلام کنید»
 سایت «حلبی سازی»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش محصولات حلبی و فلزی از جمله استیل،روی،آلومینیومی،گالوانیزه،مسی و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
اگر شما هم به کار خرید و فروش محصولات حلبی و فلزی و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «حلبی سازی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

آبچکان  چیست؟

 آبچکان یک وسیله مخصوص استفاده در آشپزخانه یا مکان‌های دیگر است که برای چکاندن یا تخلیه آب از ظرف‌ها و دیگر وسایل استفاده می‌شود. این ممکن است یک وسیله جاروب آب با دسته و دهانه باشد یا به شکل‌ها و اندازه‌های مختلف دیگر.

در بعضی موارد، از این اصطلاح برای اشاره به دستگاه‌های خودکار چکاندن آب در مکان‌هایی مانند آشپزخانه‌های صنعتی و رستوران‌ها نیز استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها معمولاً دارای سیستم‌های جاری شدن آب و تخلیه آن به صورت خودکار هستند.

به طور خلاصه، آبچکان یک وسیله یا دستگاه برای چکاندن و تخلیه آب است، که در زندگی روزمره و مکان‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.